Żołynia > Śmierć w ogniu

  Żołynia > Śmierć w ogniu

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Policja wyjaśnia, co było przyczyną śmierci młodego mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione wewnątrz spalonego domu. Pożar wybuchł we wtorek wieczorem w Żołyni (powiat łańcucki).

  Kilka jednostek straży pożarnej gasiło pożar drewnianego domu przy ulicy Smolarskiej w Żołyni. Spaleniu uległ dach oraz część ścian budynku, który nie posiadał instalacji elektrycznej, gazowej ani wodnej. Do tej pory mieszkało w nim dwóch mężczyzn, ojciec i syn, którzy ogrzewali pomieszczenia przy pomocy kuchni kaflowej, tzw. "blachy", natomiast oświetlali świecami i lampionami.

  Ustalana jest przyczyna zaprószenia ognia, wstępnie wykluczono bowiem podpalenie. Po ugaszeniu ognia wewnątrz pogorzeliska strażacy odnaleźli częściowo zwęglone zwłoki młodego mężczyzny. Prawdopodobnie są to zwłoki młodszego z mieszkających tam mężczyzn, 26-letniego Bogusława W. Starszy mężczyzna z objawami zatrucia tlenkiem węgla został przewieziony do szpitala. Z tego powodu nie był w stanie rozmawiać z policjantami, badanie wykazało, że był pod działaniem alkoholu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo