Stalowa Wola > Uwaga kierowcy. Utrudnienia na drogach

  Stalowa Wola > Uwaga kierowcy. Utrudnienia na drogach

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  W sobotę w Stalowej Woli odbędzie się przysięga żołnierzy z XXI Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie. Spowoduje to wyłączenie z ruchu następujących ulic: aleja Jana Pawła II (na odcinku od skrzyżowania z ulicą KEN, w godzinach 9-14), ulica Staszica (od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza, w godzinach 9-14), ulica Popiełuszki (od skrzyżowania z ulicą Okulickiego do skrzyżowania z ulicą Wyszyńskiego, w godzinach 7-14). Kierowcy jadący od strony Sandomierza w kierunku Niska będą kierowani przez ulice Poniatowskiego, Żwirki i Wigury i dalej ulicami Staszica i Energetyków.

  Zaś jadący od strony Tarnobrzega w kierunku Niska ulicami Ofiar Katynia, Leśną, Staszica i Energetyków. Z kolei jadący od strony Niska w kierunku Tarnobrzega będą kierowani ulicami Mickiewicza i Ofiar Katnia, a w kierunku Sandomierza ulicami Żwirki i Wigury, Poniatowskiego, Chopina i trasą Podskarpową.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo