Stalowa Wola > Zawody strzeleckie dla uczniów szkół

  Stalowa Wola > Zawody strzeleckie dla uczniów szkół

  ARKA

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Uczniowie szkół średnich rywalizowali w Stalowej Woli w zawodach strzeleckich z okazji 70-lecia miasta w dwóch dyscyplinach: karabinka sportowego i pistoletu sportowego. Na strzelnicy Ligi Obrony Kraju, organizatora zawodów, swoje zawody rozegrali także ich rodzice.

  W zawodach o puchar prezydenta Stalowej Woli Andrzeja Szlęzaka walczyła młodzież z Zespołu Szkół numer 2, Zespołu Szkół numer 3, Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego i Liceum Ogólnokształcącego imienia Komisji Edukacji Narodowej. Wielkie strzelanie rozpoczął symbolicznie wiceprezydent miasta Franciszek Zaborowski, a potem do dzieła przystąpili uczestnicy. Wśród strzelców posługujących się karabinkiem sportowym triumfował Aleksander Zdun z Zespołu Szkół numer 2, w strzelaniu z pistoletu sportowego triumfował Karol Stelmach z Zespołu Szkół numer 3, a w dwuboju najlepszy okazał się Jacek Burdzy, także z Zespołu Szkół numer 3.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo