Grębów > Śmierć na targu

  Grębów > Śmierć na targu

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  60-letni mężczyzna zmarł dzisiaj na placu targowym w Grębowie (powiat tarnobrzeski). Przypuszczalnie sprzedawca doznał zawału serca. Świadkowie próbowali go reanimować, ale pomoc okazała się nieskuteczna.

  - Mężczyzna chorował na serce, zażywał lekarstwa - mówi prokurator Marta Mruk - Walczyk, zastępca prokuratora rejonowego w Tarnobrzegu.

  Do Grębowa 60-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego przyjechał wraz z kolegą. Mężczyźni przyjechali handlować, czwartek to w tej miejscowości dzień targowy. Tragiczne zdarzenia rozegrały się około godziny 11.

  - Przewrócił się na ziemię. Ktoś próbował mu pomóc, ktoś inny wezwał pogotowie. Ale nic to nie dało. Tak to jest, że człowiek jedzie z domu i nie wie, czy wróci - mówi pan Adam, handlarz z Tarnobrzega.

  Na miejsce wezwano policję i prokuratora. Ciało przewiezione zostało do prosektorium. Prawdopodobnie prokuratura zleci wykonanie sekcji zwłok, choć wszystko wskazuje na to, iż przyczyną zgonu był zawał serca.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo