Tarnobrzeg > Nowy prezes Społecznego Stowarzyszenia na Rzecz...

  Tarnobrzeg > Nowy prezes Społecznego Stowarzyszenia na Rzecz Szpitala Wojewódzkiego

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Roland Rudnicki jest także lekarzem i wiceprzewodniczącym Rady Miasta Tarnobrzega.

  Roland Rudnicki jest także lekarzem i wiceprzewodniczącym Rady Miasta Tarnobrzega. ©K. Tajs

  Roland Rudnicki od niedawna kieruje stowarzyszeniem, które wspiera działalność Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu. Mieszkańcom Tarnobrzega jest znany już jako lekarz i radny.

  Roland Rudnicki, to także wiceprzewodniczący Rady Miasta. Zasiadając w Radzie, jako lekarz, a teraz jako prezes stowarzyszenia będzie miał ułatwione zadanie, kiedy radni zwrócą się do lokalnego samorządu o pomoc dla szpitala. - Szpital jest marszałkowski, ale nie możemy zapominać, że jest dla tego miasta - mówi prezes Rudnicki.

  - Samorząd w dużej mierze pomaga placówce. Dofinansowanie do zakupu karetek czy inne formy pomocy zawsze są mile widziane i potrzebne.
  Nowy prezes zapowiedział, że podobnie jak jego poprzednik będzie walczył głównie o pieniądze na nowy sprzęt dla szpitala, w którym opiekę znajdują mieszkańcy Tarnobrzega i ościennych powiatów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo