Sport > Siarka szuka bramkarza

  Sport > Siarka szuka bramkarza

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Są już kandydaci na nowych piłkarzy tarnobrzeskiej Siarki. Ich nazwiska owiane są jednak tajemnicą. Kibice tarnobrzeskiego klubu mogą jednak spać spokojnie, wiosną drużyna podejmie walkę o awans do trzeciej ligi.

  Szkoleniowiec "Siarkowców" Jarosław Zając zapowiadał na łamach naszej gazety, że drużyna musi zostać wzmocniona dwoma-trzema piłkarzami, tak też się stanie. Siarka nie jest finansowym potentatem i piłkarze nie pchają się do tego klubu drzwiami i oknami, jednak są chętni do gry w tej drużynie.

  - Na razie nic nie mogę powiedzieć, rozmowy trwają, są na dobrym etapie - stwierdził trener Zając.

  Tajemniczości szkoleniowca trudno się dziwić, wszak działacze innych klubów czytają prasę i mogą pomieszać szyki. Z kilkoma zawodnikami wstępnie już się porozumiano. W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej w Siarce będzie grać wielu nowych zawodników, ci, którzy zaprezentują się najlepiej będą mogli liczyć na angaż.

  Potrzebą chwili jest sprowadzenie bramkarza. Trenerzy Siarki Jarosław Zając i Michał Szymczak rozmawiali już z Mirosławem Majem na temat jego powrotu do tarnobrzeskiego zespołu. Ten jest zainteresowany ofertą z Tarnobrzega, ale też wie, że ma z Unią Tarnów podpisaną z umowę do końca sezonu 2008/2009. Jeśli nie wypali temat z pozyskaniem Maja, działacze i trenerzy Siarki będą chcieli ponownie wypożyczyć ze Stali Mielec Pawła Kozieła. Są też i inni kandydaci.

  Piłkarze Siarki rozpoczęli ostatni tydzień tzw. roztrenowania. Na pożegnalnym w tym roku spotkaniu zbiorą się w najbliższy piątek, a przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną 7 stycznia 2009 roku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo