Tarnobrzeg > Szkoła Podstawowa nr 3 otrzymała w prezencie...

  Tarnobrzeg > Szkoła Podstawowa nr 3 otrzymała w prezencie książki

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Książki odbiera Anna Czaplińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu.

  Książki odbiera Anna Czaplińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu. ©K. Tajs

  Książki odbiera Anna Czaplińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu.

  Książki odbiera Anna Czaplińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu. ©K. Tajs

  Ponad 20 książek autorstwa znakomitych autorów otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu. Książki to prezent za prowadzenie przez dyrekcję placówki Szkolnej Kasy Oszczędności.

  Książki przekazał Jan Puzio, dyrektor Banku PKO BP w Tarnobrzegu, którego wspiera Fundacja ABCXXI "Cała Polska Czyta Dzieciom". - Jesienią postanowiliśmy zachęcić odbiorców wyciągów papierowych do zastąpienia ich ekologiczną i wygodną formą elektroniczną - mówi Jan Puzio, dyrektor banku. - Idea "Zamień papierowy wyciąg na książkę" została pozytywnie odebrana przez kilkadziesiąt tysięcy osób, które zdecydowały się na zmianę. W sumie udało się kupić 500 kompletów kolekcji.

  Trójka od dawna uczestniczy w akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Książki trafiły do biblioteki. Są wypożyczane jak również udostępniane nauczycielom na potrzeby prowadzenia lekcji. - Jesteśmy pewni, że ta cenna literatura znajdzie wielu czytelników, a różnorodność tytułów zachęci nasze dzieci, by częściej sięgały po książkę - mówi Iwona Śmiałek, zastępca dyrektora w tarnobrzeskiej "trójce".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo