Mielec > MOSiR wypracował większy zysk niż przewidywany

  Mielec > MOSiR wypracował większy zysk niż przewidywany

  Anna Krężel

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W tym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu wypracował większy zysk niż przewidywany. Kwota pójdzie na remonty.

  Radni miejscy zdecydowali się pozostawić nadwyżkę w ośrodku. Dyrekcja przeznaczy pieniądze na bieżące remonty i naprawy.

  - Tutaj remonty potrzebne są cały czas. Do tej pory dużo też zrobiliśmy. Wyremontowane zostały szatnie basenowe, zamontowane fotele na trybunie stadionu piłkarskiego od strony ulicy Kusocińskiego, doszczelniliśmy też trybuny. Zrobiliśmy także nową wylewkę brodziku dla dzieci na pływalni odkrytej - mówi dyrektor MOSiR, Zygmunt Kołodziej.

  104 tysiące złotych to jednak nie jest wielka kwota. Wystarczy jedynie na niewielkie remonty i naprawy. Cały czas też MOSiR boryka się ze zniszczeniami. Jak mówi dyrektor, krzesła na trybunach hali sportowej są notorycznie dewastowane. Kibice nie dbają o fotele, które bardzo łatwo zniszczyć. Koszt jednego takiego krzesła to ponad 30 złotych. Wydaje się niewielki, jednak sumując wszystkie zepsute krzesła, jest to spory wydatek.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo