Tarnobrzeg > Po naszej interwencji uprzątnięto teren po...

  Tarnobrzeg > Po naszej interwencji uprzątnięto teren po podłączeniu kanalizacji

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  A jednak można. Po naszej interwencji, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnobrzegi zobowiązało się do uprzątnięcia terenu po podłączeniu kanalizacji na osiedlu Margaretek. O zrobienie porządku mieszkańcy upominali się rok.

  O problemach mieszkańców 13 domków jednorodzinnych na osiedlu Margaretek pisaliśmy w poniedziałkowym "Echu". Od roku mieszkańcy cieszą się z kanalizacji. Niestety, wykonawca robót schodząc z terenu zapomniał go posprzątać. Na gruncie, który mieszkańcy chcieli zagospodarować na plac zabaw i parking, pozostawił betonowe płyty i hałdy ziemi. Po nieudanych, licznych interwencjach, mieszkańcy zgłosili problem naszej redakcji i poprosili o pomoc.

  My przedstawiliśmy sytuację Jackowi Rudnickiemu, wiceprezesowi Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, który we wtorek zapewnił nas, że firma, wykonawca kanalizacji, uprzątnie teren do końca tego tygodnia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo