Tarnobrzeg > Trwa remont w Tarnobrzeskim Domu Kultury

  Tarnobrzeg > Trwa remont w Tarnobrzeskim Domu Kultury

  WW

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Znana aktorka Ewa Wiśniewska grając na scenie w Tarnobrzegu w tym roku nie narzekałaby już na przeciągi. Wymiana okien na nowe w całym budynku Tarnobrzeskiego Domu Kultury ociepliła atmosferę. Nadszedł czas na kolejny remont.

  Wymieniono właśnie drzwi przy dwóch wejściach na scenę. W przyszłym tygodniu zakończy się remont jednej z trzech garderób, których wygląd nie zmieniał się od niepamiętnych czasów. Pomieszczenie zyska bardziej nowoczesny wystrój.

  - Podwieszany sufit, nowe oświetlenie, meble, terakota na podłodze - wymienia Piotr Markut, dyrektor Tarnobrzeskiego Domu Kultury. - Nie mamy pieniędzy na jednoczesny remont całego zaplecza dla artystów. Modernizujemy wszystko małymi krokami, na tyle na ile pozwalają nam własne oszczędności.

  Remont będzie kosztował placówkę 9,5 tysiąca złotych. Tarnobrzeski Dom kultury stara się o dotacje na kolejne inwestycje. Najważniejsza to modernizacja dużego holu pełniącego funkcję galerii wystawowej. Nowe deski przydałyby się też scenie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo