Gorzyce, Stalowa Wola > Uczniowie odwiedzili podopiecznych...

  Gorzyce, Stalowa Wola > Uczniowie odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Uczniowie z Gorzyc podobnie jak przed rokiem postanowili sprawić dzieciom miłą niespodziankę.

  Uczniowie z Gorzyc podobnie jak przed rokiem postanowili sprawić dzieciom miłą niespodziankę. ©M. Radzimowski

  Uczniowie z Gorzyc podobnie jak przed rokiem postanowili sprawić dzieciom miłą niespodziankę.

  Uczniowie z Gorzyc podobnie jak przed rokiem postanowili sprawić dzieciom miłą niespodziankę. ©M. Radzimowski

  Słodycze, owoce, szkolne przybory i artykuły higieniczne - z takimi prezentami uczniowie Zespołu Szkół w Gorzycach odwiedzili kilka dni temu podopiecznych Domu Dziecka w Stalowej Woli.

  - Do tych dzieciaczków pojechaliśmy nie tylko z prezentami, ale oczywiście także ze świętym Mikołajem - wspomina nauczycielka Zespołu Szkół w Gorzycach Elżbieta Dul, która obok opiekunek Samorządu Uczniowskiego - Joanny Cieślak i Renaty Stadnik - Komórkiewicz, zorganizowała akcję.

  Przed rokiem pieniądze na zakup prezentów dla podopiecznych domu dziecka zbierano w szkole.
  Tym razem postanowiono zorganizować wszystko nieco inaczej. W szkole 1 grudnia zorganizowano "Mikołajkową Loterię Fantową", w której do wygrania były rzeczy, przekazane przez różne firmy i instytucje.

  - Poprosiliśmy różne firmy o wsparcie w postaci fantów i tylko raz spotkaliśmy się z odmową. Serdecznie dziękujemy tym, którzy postanowili włączyć się do naszej akcji i pokazali,. Jak wielkie mają serce - dodaje Joanna Cieślak, opiekun Samorządu Uczniowskiego ZS w Gorzycach.

  Gorzycka młodzież bardzo chętnie wzięła udział w loterii, dzięki czemu udało się uzbierać sporo pieniędzy na prezenty dla dzieci. Do zbiórki gadżetów wystawianych później podczas loterii oraz jej organizacji, szczególny wkład wnieśli uczniowie: Stanisław Grabda i Karol Lipiec z klasy III TI oraz Monika Kasperowicz, Joanna Janiszewska i Katarzyna Szot z klasy III LO.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo