Stalowa Wola > Fajerwerki i taneczna muzyka w sylwestrową...

  Stalowa Wola > Fajerwerki i taneczna muzyka w sylwestrową noc na placu Piłsudskiego

  STAN

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Nie tylko fajerwerki ale i taneczna muzyka będzie atrakcją przywitania Nowego Roku na placu Piłsudskiego w Stalowej Woli.

  Co roku na plac Piłsudskiego ciągną tłumy mieszkańców miasta chcąc razem przywitać Nowy Rok i obejrzeć wspaniały pokaz sztucznych ogni. Od godziny 23 z balkonu Miejskiego Domu Kultury rozbrzmiewać będzie zachęcająca do tańca muzyka.

  Tradycyjnie odbędzie się konkurs “nagroda za butelkę". Na placu będą stały pojemniki do których należy wrzucić butelki z kartką z imieniem i nazwiskiem oraz adresem. Trzy wylosowane osoby dostaną nagrody ufundowane przez Urząd Miasta. - Na nagrody przeznaczaliśmy dwa tysiące złotych. Zakupimy za nie sprzęt elektroniczny dla pięciu osób - mówi Kasper Bosek, rzecznik prezydenta miasta. Ważna uwaga - w konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo