Sport > Piłkarze z Ulanowa pokonali rywali aż 28:0!

    Sport > Piłkarze z Ulanowa pokonali rywali aż 28:0!

    /PISZ/

    Echo Dnia Podkarpackie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Podkarpackie

    Mnóstwo goli pada w rozgrywkach Halowej Ligi Piłki Nożnej w Rudniku. Rekordowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Tęczy Ulanów, którzy w rywalizacji orlików pokonali swych rówieśników ze Złotej Piątki Rudnik aż 28:0!

    Juniorzy
    Players Stalowa Wola - Jutrzenka II Kopki 4:1, Zespół Szkół nr 1 Sikorski Stalowa Wola - LZS Przędzel 7:0, Orzeł Rudnik - Players 2:1, ZS 1 Sikorski - Jutrzenka II 9:1, Retman Ulanów - LZS Przędzel 6:3, Orzeł - Czarni Sójkowa 10:3, Retman - Rotunda Krzeszów 2:0, Rotunda - Czarni Sójkowa 3:2.
    1. Sikorski 2 6 16:1
    2. Orzeł 2 6 12:4
    3. Retman 2 6 8:3
    4. Players 2 3 5:3
    5. Rotunda 2 3 3:4
    6. Czarni 2 0 5:13
    7. Przędzel 2 0 3:13
    8. Jutrzenka II 2 0 2:13

    Młodzicy
    Grupa A
    Dolina Tanwi Wólka Tanewska - Nadzieja Oratorium Stalowa Wola 7:3, Stal 94 Stalowa Wola - Gimnazjum Zarzecze 5:0, Nadzieja Oratorium Stalowa Wola - Sokół Nisko 4:2, Stal 94 - Dolina Tanwi 14:0, Gimnazjum Zarzecze - Szostecki Rudnik 12:1, Sokół - Szostecki 9:1.
    1. Stal 94 SW 2 6 19:0
    2. Gimnazjum 2 3 12:6
    3. Sokół 2 3 11:5
    4. Oratorium 2 3 7:9
    5. Dolina 2 3 7:17
    6. Szostecki 2 0 2:21
    Grupa B
    Orzeł II Rudnik - Tęcza Ulanów 2:0, Stalówka 93 Stalowa Wola - Olimpia Pysznica 7:1, Adept Groble - Tęcza Ulanów 3:2, Orzeł - Adept 5:1.
    1. Stalówka 2 6 12:4
    2. Orzeł II 2 6 6:2
    3. Adept 2 3 4:7
    4. Olimpia 2 3 2:11
    5. Tęcza 2 0 2:5

    Orlicy
    Grupa A
    Dolina Tanwi Wołka Tanewska - Orzeł Rudnik 8:1, Stalówka 86 Stalowa Wola - Oratorium Stalowa Wola 4:0, Olimpia-Orlęta Pysznica - Dolina Tanwi 7:4, Oratorium Stalowa Wola - Orzeł Rudnik 3:2, Stalówka 96 - Olimpia-Orlęta 8:4.
    1. Stalówka 96 2 6 12:4
    2. Dolina 2 3 12:8
    3. Olimpia-Orlęta 2 3 11:12
    4. Oratorium 2 3 3:6
    5. Orzeł 2 0 3:11
    Grupa B
    Tęcza Ulanów - Złota Piątka Rudnik 28:0, Stalówka 97 Stalowa Wola - Sokół Nisko 5:2, Adept Groble - Tęcza Ulanów 3:1, Sokół Nisko - Złota Piątka 8:1, Stalówka 97 - Adept 5:1.
    1. Stalówka 97 2 6 10:3
    2. Tęcza 2 3 29:3
    3. Sokół 2 3 10:6
    4. Adept 2 3 4:6
    5. Złota 2 0 1:36


    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze (1)

    Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Zobacz koniecznie:

    Wideo