Stalowa Wola > Sylwestrowy toast w kinie! "Wrzos" zaprasza...

  Stalowa Wola > Sylwestrowy toast w kinie! "Wrzos" zaprasza na filmy i... taneczną zabawę

  /STAN/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Ciekawy sposób na spędzenie ostatniego wieczora roku zaproponowało kino "Wrzos" Miejskiego Domu Kultury. O godzinie 20 organizuje pokaz trzech dobrych filmów a oprócz tego w holu odbędzie się zabawa taneczna. Muzykę zaserwuje sam dyrektor MDK Marek Grechuta. To właściwa osoba na właściwym miejscu, bo gdy wielu dzisiejszych Dj-ów na świecie jeszcze nie było on już prowadził dyskoteki. Były to czasy, gdy królowała muzyka takich grup jak "ABBA".

  I właśnie przeboje "ABBY" rozbrzmiewać będą dzisiaj już na sali kinowej. Jednym z filmów jakie zobaczą dziś widzowie "Wrzosu" będzie ekranizacja musicalu "Mamma Mia" opartego na piosenkach szwedzkiej supergrupy. W filmie gra między innymi Meryl Streep.

  Pozostałe dwa filmy sylwestrowego wieczoru "To obiecaj mi" Emira Kusturicy, film ciepły i pogodny, bez politycznego wymiaru obecnego często u tego reżysera oraz "Przyjeżdża orkiestra". Ten drugi film to zwycięzca Warszawskiego Festiwalu Filmowego, komedia o perypertiach egipskiej orkiestry, która zagubiła się w Izraelu.
  Oczywiście jak na Sylwestra przystało tak i we Wrzosie będzie toast noworoczny i małe co nieco do zjedzenia. Między innymi gulasz po węgiersku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo