Tarnobrzeg > Znany artysta zachęca do licytacji drzewek

  Tarnobrzeg > Znany artysta zachęca do licytacji drzewek

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Do 15 stycznia potrwa licytacja dwóch sztucznych drzewek "świątecznych" przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.
  Zwycięzca licytacji wygra wraz z drzewkiem zaproszenie na uroczystą kolację z Andrzejem Piaskiem Piasecznym, w zamku w Baranowie Sandomierskim.
  Licytacja odbywa się w ramach II edycji akcji charytatywnej Choinka Życzeń.

  Pierwsze drzewko można licytować w Radiu Leliwa, dzwoniąc pod numer 822-33-33. Drugie na stronie www.zss-tarnobrzeg.eu. Po zakończeniu licytacji kwota zostanie przekazana do dyspozycji Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Sprzedaż drzewek to nie jedyny sposób na organizację dodatkowych zajęć dla dzieci uczestniczących we Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju Dziecka prowadzonym przez szkołę. W wyznaczonych sklepach zbierane są pieniądze do oznakowanych puszek. Zebrane pieniądze pozwolą zorganizować zajęcia dla 22 dzieci. To między innymi dodatkowe lekcje z logopedą, psychologiem, pedagogiem a także zajęcia rehabilitacyjne.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo