Tarnobrzeg > Tarnobrzeżanie zapłacą więcej za wodę i ścieki?...

  Tarnobrzeg > Tarnobrzeżanie zapłacą więcej za wodę i ścieki?

  Kat

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Na wtorkowej sesji Rady Miasta okaże się, czy grupa tarnobrzeskich radnych przeforsuje wniosek mówiący o dopłacie z budżetu miasta do planowanych podwyżek za ścieki i wodę. Chodzi o kwotę 2,5 miliona złotych. Do przeforsowania wniosku potrzeba 11 radnych. Do wczoraj było ich 10.

  8,55 złotego - tyle według Antoniego Sikonia, prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnobrzegu, powinny wynieść od 1 marca nowe taryfy za wodę i ścieki. Jeden metr sześcienny wody może kosztować 3,57 złotego, a ścieków 4,98 złotego. Gdyby propozycja prezesa Sikonia weszła w życie, mieszkańcy Tarnobrzega płaciliby najwyższe rachunki za wodę i ścieki na Podkarpaciu i jedne z wyższych w kraju. Dlatego grupa radnych zawnioskowała przed kilkoma dniami o zwołanie nadzwyczajnej sesji w sprawie dopłat do wody i ścieków.

  Więcej w jutrzejszym "Echu Dnia".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo