Tarnobrzeg > Trwa II edycji akcji charytatywnej Choinka...

  Tarnobrzeg > Trwa II edycji akcji charytatywnej Choinka Życzeń

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Do 15 stycznia potrwa licytacja dwóch sztucznych drzewek "świątecznych" przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Zwycięzca licytacji wygra wraz z drzewkiem zaproszenie na uroczystą kolację z Andrzejem Piaskiem Piasecznym, w zamku w Baranowie Sandomierskim.

  Licytacja odbywa się w ramach II edycji akcji charytatywnej Choinka Życzeń. Pierwsze drzewko można licytować w Radiu Leliwa, dzwoniąc pod numer 015-822-33-33.
  Drugie na stronie www.zss-tarnobrzeg.eu. Po zakończeniu licytacji kwota zostanie przekazana do dyspozycji Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Sprzedaż drzewek to nie jedyny sposób na organizację dodatkowych zajęć dla dzieci uczestniczących we Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju Dziecka prowadzonym przez szkołę. W wyznaczonych sklepach zbierane są pieniądze do oznakowanych puszek. Zebrane pieniądze pozwolą zorganizować zajęcia dla 22 dzieci. To między innymi dodatkowe lekcje z logopedą, psychologiem, pedagogiem a także zajęcia rehabilitacyjne.

  Zwycięzca licytacji na uroczystą kolację z Andrzejem Piaskiem Piasecznym wybierze się jeszcze w styczniu. Osoby, które chciałyby wesprzeć akcję mogą wpłacać pieniądze na konto Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu: PKO SA I/O Tarnobrzeg nr:32 1240 2744 1111 0010 1750 4589.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo