Oj będzie się działo!

  Oj będzie się działo!

  Wioletta WOJTKOWIAK, Ewa BOŻEK, Sławek CZWAL, Magda MAŁODZIŃSKA

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Tarnobrzeski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wraz z Jurkiem Owsiakiem zaprasza na finał wszystkich mieszkańców naszego regionu.

  Tarnobrzeski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wraz z Jurkiem Owsiakiem zaprasza na finał wszystkich mieszkańców naszego regionu.

  Rozpoczął się 17 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbieramy na dzieci z chorobami nowotworowymi.
  Tarnobrzeski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wraz z Jurkiem Owsiakiem zaprasza na finał wszystkich mieszkańców naszego regionu.

  Tarnobrzeski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wraz z Jurkiem Owsiakiem zaprasza na finał wszystkich mieszkańców naszego regionu.

  Koncert światowej sławy muzyka Jey Delano, który wraz z grupą R'n'G wylansował utwór "She comes the sun". Licytacje atrakcyjnych przedmiotów i przeróżne pokazy - takie atrakcje czekają na mieszkańców naszego regionu w tą niedzielę. Zagrajmy z największą orkiestrą świata i nie żałujmy pieniędzy na pomoc chorym dzieciom dzieci.

  TARNOBRZEG

  Na tle całego kraju tarnobrzeski sztab wyróżni się rozdaniem mieszkańcom tysięcy słodkich prezentów.
  To podziękowanie za rekordową sumę, ponad 60 tysięcy złotych z ubiegłorocznego Finału. Impreza na placu Bartosza Głowackiego rusza o godzinie 12 Kawalkadą Pojazdów Wszelakich w samo południe. Potem mielecka grupa SPAT spróbuje odbić zakładników z porwanego autobusu. Obok sceny - loteria, a w niej do wygrania około tysiąca nagród. W licytacjach warto powalczyć o: ucztę staropolską i tytuł honorowego magnata zamku w Baranowie Sandomierskim, złoty medal Mistrzostw Polski tarnobrzeskich ping-pongistek, kurs nurkowania dla dwóch osób, piłkę z autografami Siarki Tarnobrzeg. Wszystkie aukcje zobaczyć można pod adresem aukcje.wosp.vel.pl. Gwiazdą koncertów będzie Orkiestra Dni Naszych, która zaczaruje folk&roll'owym nastrojem.

  NOWA DĘBA

  Gwiazdą Orkiestry w Nowej Dębie będzie światowej sławy holenderski muzyk Jay Delano, który wraz z grupą R'n'G wylansował utwór "Here comes the sun". Na licytujących czeka 12 złotych serc i 2 brązowe medale z Onko-Olimpiady 2008, organizowanej dla dzieci z chorobami nowotworowymi. Medale były bite na tę okazję w Mennicy Państwowej. Na aukcji będzie można także kupić kurs nurkowania dla dwóch osób. Na osobę, która wyda najwięcej pieniędzy na licytacje czeka niespodzianka. To podwójny bilet na wycieczkę do Lwowa lub Pragi, ufundowany przez miejscowych przedsiębiorców. Będą także loterie z atrakcyjnymi nagrodami oraz jak zwykle niepowtarzalna w smaku grochówka.

  STALOWA WOLA

  Najciekawsza z licytacji to lot dla dwóch osób jubileuszowym balonem ufundowanym na 70-lecie miasta. Uwaga! Licytacja lotu ruszy w sobotę, 10 stycznia o godzinie 16 w Spółdzielczym Domu Kultury podczas koncertu kolęd i pastorałek. Balon wystartuje w niedzielę o godzinie 14 spod Poczty Głównej. W niedzielę odbędzie się też kulig dla dzieci. Od 15 do 18 przy placu Piłsudskiego będą czekały na nie wielkie, dwudziestoosobowe sanie. Każde z dzieci będzie mogło wrzucić coś do puszki i wziąć udział w kuligu. W Stalowej Woli pod młotek pójdą plakaty z autografami Otylii Jędrzejczak i Tomasza Sikory, płyty muzyczne z autografami wykonawców, policyjne maskotki wiewóry i wiele innych gadżetów. Oprócz tego cała masa koncertów. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie zespół East West Rockers z Warszawy.
  NISKO I RUDNIK NAD SANEM

  Po kilku latach absencji Orkiestra zawita do Niska. Choć nie ma tam jeszcze sztabu, to sporo będzie się działo za sprawą zaangażowania się niżańskiej gminy i Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół". Od godziny 15 organizatorzy zaplanowali w kinie "Sokół" między innymi prezentacje artystyczne niżańskiej młodzieży, licytacje oraz występy zespołów muzycznych. W Rudniku nad Sanem jedną z atrakcji będzie dynamiczny strażacki(co to takiego przekonacie się w niedzielę) oraz pokaz pomocy osobie poszkodowanej w wypadku drogowym

  MIELEC

  Mieszkańcy Mielca bawić się będą na Placu Armii Krajowej. Oprócz wolontariuszy kwestować na rzecz orkiestry będą także samorządowcy i politycy. Pomiędzy występami artystów nie zabraknie okazji do wsparcia akcji czymś więcej niż tylko symbolicznym serduszkiem. Wśród rzeczy oddanych do licytacji wystarczy wymienić książki, obrazy Sylwii Krupińskiej i coś wyjątkowego dla miłośników sportu - koszulkę mieleckich siatkarek. Wszystkie licytacje zostaną przeprowadzone w biliotece Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Wśród koncertujących gwiazd między innymi Obserwator, Via Rei i MR. Pollack.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo