Stalowa Wola > Ferie na sportowo dla dzieci

  Stalowa Wola > Ferie na sportowo dla dzieci

  ARKA

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Jak co roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli wraz z Urzędem Miasta organizuje dla dzieciaków ferie zimowe na sportowo.
  Dwutygodniowy turnus potrwa od 2 do 13 lutego, a w zajęciach w stalowowolskim MOSiR mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Codziennie od poniedziałku do piątku, od godziny 9 do 14, będą miały opiekę pedagogiczną, ciepły posiłek, możliwość korzystania z obiektów sportowych, w tym krytego basenu. Czekają je także zajęcia świetlicowe, seanse filmowe w Miejskim Domu Kultury oraz ognisko na zakończenie turnusu.

  Opłata za turnus wynosi 100 złotych od osoby, czyli 10 złotych za jeden dzień, uczestnicy mają zapewnione ubezpieczenie. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie MOSiR przy ulicy Hutniczej 15, w godzinach od 7 do 15 od poniedziałku do piątku, numer telefonu: 15-842-25-62 lub 15-844-73-38. Tu też udzielane są wszelkie dodatkowe informacje. Zgłoszenie dziecka wymaga wypełnienia Karty Uczestnictwa oraz dokonanie wpłaty w kasie MOSiR.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo