Nisko > Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci...

  Nisko > Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci pracownika Miejskiego Zakładu Komunalnego

  TDM

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Prokuratura niżańska umorzyła śledztwo w sprawie śmierci jednego z pracowników Miejskiego Zakładu Komunalnego w Nisku.

  Do tego tragicznego wypadku doszło na początku sierpnia ubiegłego roku. Jeden z pracowników MZK wszedł do studzienki kanalizacyjnej i stracił przytomność. Kiedy zauważyli to jego koledzy jeden z nich pobiegł po pomoc a drugi ruszył mu z pomocą. I to właśnie ten, który ruszył na pomoc koledze stracił przytomność i sam również wpadł do studzienki. Choć strażacy bardzo szybko przybyli na miejsce mężczyzny nie udało się uratować, zbyt długo pozbawiony był tlenu. Zmarł po kilku dniach w szpitalu. Niżańska prokuratura sprawdzała czy nie doszło do złamania prawa. Teraz zapadły decyzje.

  - Sprawa została umorzona, bo nie dopatrzono się znamion przestępstwa - informuje Bogusława Marciniak, szefowa niżańskiej prokuratury. - Do tego postanowienia zażalenia złożył pełnomocnik rodziny zmarłego i teraz sprawa trafi do sądu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo