Tarnobrzeg > Dziś koncert "Dzieci Dzieciom"

  Tarnobrzeg > Dziś koncert "Dzieci Dzieciom"

  /Kat

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  "Wszystkie dzieci nasze są" pod takim hasłem odbędzie się dzisiejszy koncert w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Tegoroczna, 18 już edycja koncertu dedykowana będzie Konradowi Groniec, który zmaga się z chorobą nowotworową.

  Koncerty charytatywne "Wszystkie dzieci nasze są" trwają od 1991 roku. Ruszyły z inicjatywy Małgorzaty Korczak, dyrektor Przedszkola nr 13. Występują w nich prawie wszystkie dzieci uczęszczające do tarnobrzeskich przedszkoli. Zebrane pieniądze przeznaczane są dla znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej maluchów, pochodzących z lokalnych środowisk. To wychowankowie Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych, Domów Dziecka, Szkoły Specjalnej i Domu Pomocy "Caritas" z Tarnobrzega.

  Tym razem na deskach TDK wystąpią przedszkolaki z placówek nr 1, 2, 3, 4, 7, 13 oraz dzieci z Ochronki Świętego Józefa. Młodzi wykonawcy zaprezentują wiersze piosenki, tańce i inscenizacje. Początek występów o godzinie 14. Wstęp bezpłatny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo