Nasza Akcja > Podaruj misia

  Nasza Akcja > Podaruj misia

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wciąż trwa akcja Echa Dnia i tarnobrzeskiego pogotowia "Przytulanka na odwagę". Dzięki niej udało się dotychczas zebrać grubo ponad tysiąc pluszaków, które trafiły do dzieci poszkodowanych w wypadkach i do pacjentów szpitali.

  Do akcji może się włączyć każdy chętny. Maskotki - nowe lub używane (w dobrym stanie) trzeba wyprać i dobrze wysuszyć oraz zapakować pojedynczo w foliowe woreczki. Zachęcamy, aby do akcji włączyły się przedszkola i szkoły.

  Pluszaki prosimy przynosić do naszych redakcji w Tarnobrzegu (ul. Moniuszki 6b), Stalowej Woli (ul. 1 Sierpnia 12) i Mielcu (ul. Wolności 44). Można też kontaktować się z nami pod numerami telefonów (15) 823-26-02, (15) 844-87-33 lub (17)583-75-10. Zebrane pluszaki przekażemy załogom karetek pogotowia ratunkowego w Tarnobrzegu, Stalowej Woli, Mielcu i Nisku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo