Rzeszów > Kradli i bili. Zostali zatrzymani

  Rzeszów > Kradli i bili. Zostali zatrzymani

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Rzeszowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicia i kradzieże.
  Trzy zaczepione przez nich osoby pobili, a dwie z nich jeszcze dodatkowo okradli. Pierwszy pobity i okradziony został obywatel Kanady, który wracał do domu ulicą Leszczyńskiego. W rejonie znajdujących się garaży został zaczepiony przez trzech młodych mężczyzn. Nie znał języka polskiego, więc nie zareagował na zaczepki Napastnicy przewrócili go na ziemię, kopali i bili. Pobitemu mężczyźnie napastnicy przeszukali kieszenie i ukradli iPoda oraz pieniądze.

  Niespełna godzinę później, ci sami sprawcy napadli na idącego przez Plac Wolności w Rzeszowie mężczyznę.
  Scenariusz się powtórzył - uprzednio pobitemu mężczyźnie ukradli telefon komórkowy oraz paczkę papierosów. Kilka godzin później policjanci patrolujący rejon ulicy Sobieskiego, zauważyli biegnącego mężczyznę, którego goniło trzech innych. Ci trzej widząc radiowóz, zaczęli uciekać, jednak po krótkim pościgu stróże prawa zatrzymali dwóch z nich. Mężczyźni chwilę wcześniej pobili przypadkowego przechodnia, który zdołał się im wyrwać i uciec. To właśnie jego gonili. Trzeciego z podejrzanych, który uciekł policjanci zatrzymali kilka godzin później.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo