Przemyśl > Zlikwidowali agencję towarzyską

  Przemyśl > Zlikwidowali agencję towarzyską

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Policjanci Centralnego Biura Śledczego, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej, zlikwidowali agencję towarzyską w Przemyślu.
  Sprawą od kilku miesięcy zajmowała się specjalna grupa, powołana przez komendanta głównego policji i komendanta głównego straży granicznej. Dwa dni temu wieczorem policjanci i pogranicznicy weszli do motelu, gdzie funkcjonowała agencja.

  Zastali tam kobiety, które trudniły się nierządem, ich klientów i obsługę. Zatrzymano czterech mężczyzn i kobietę, członków gangu. Mężczyźni to mieszkańcy województwa podkarpackiego. Kobieta jest obywatelką Ukrainy. Podejrzana zajmowała się werbowaniem kobiet w swoim kraju do pracy w agencji. Kobiety, które zastano w motelu, pochodzą zza wschodniej granicy. Ustalono, że miały one pozwolenie na pracę w Polsce w rolnictwie, jedna z nich studiuje w Polsce.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo