Nasza Akcja > Rusza plebiscyt na Najpopularniejszego Lekarza...

  Nasza Akcja > Rusza plebiscyt na Najpopularniejszego Lekarza Podkarpacia. Oddaj swój głos

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Czekamy na kupony plebiscytu na Najpopularniejszego Lekarza Podkarpacia. Wspólnie z Czytelnikami, pacjentami decydujemy, kto jest najbardziej popularnym, wykonującym zawód z misją lekarzem.

  Wzorem roku ubiegłego wspólnie z naszymi Czytelnikami, typujemy najlepszych lekarzy poszczególnych powiatów. Osoba, która uzyska najwięcej głosów otrzyma tytuł "Lekarza Roku 2009" województwa podkarpackiego.

  Plebiscyt "Lekarz Roku 2009", to okazja, by pokazać tych najlepszych z najlepszych.
  Dlatego gorąco zachęcamy do głosowania. Przypominamy, że laureatem może zostać każdy - nie stawiamy żadnych ograniczeń. Można głosować na lekarza pierwszego kontaktu, specjalistę przyjmującego w przychodni czy w szpitalu. Może być on zatrudniony w państwowej placówce, jak i w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Może prowadzić także wyłącznie gabinet prywatny. Przyjmujemy też głosy na laureatów z roku poprzedniego.

  Zasady głosowania są bardzo proste. Wystarczy wypełnić zamieszczony obok kupon i dostarczyć go osobiście do siedziby "Echa" w poszczególnych miastach naszego regionu: w Tarnobrzegu (ulica Moniuszki 6b, w Mielcu ( ulica Wolności 44) w Stalowej Woli (ulica 1 sierpnia 12) albo przesyłać pocztą na adres kieleckiej redakcji: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18. Można głosować wielokrotnie. Przyjmujemy wyłącznie oryginalne kupony. Głosy zliczamy na bieżąco. Za kilka dni podamy pierwsze wyniki. Kupony będą ukazywały się codziennie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo