Nasza Akcja > Trwa wielki plebiscyt "Echa Dnia". Wybieramy...

  Nasza Akcja > Trwa wielki plebiscyt "Echa Dnia". Wybieramy Lekarza Roku 2008

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Czekamy na kupony plebiscytu na Najpopularniejszego Lekarza Podkarpacia. Wspólnie z Czytelnikami, pacjentami decydujemy, kto jest najbardziej popularnym, wykonującym zawód z misją, lekarzem.

  Wzorem roku ubiegłego, wspólnie z naszymi Czytelnikami typujemy najlepszych lekarzy poszczególnych powiatów. Osoba, która uzyska najwięcej głosów, otrzyma tytuł Lekarza Roku 2009 Województwa Podkarpackiego.

  Plebiscyt "Lekarz Roku 2008" to okazja, by pokazać tych najlepszych z najlepszych.
  Dlatego gorąco zachęcamy do głosowania. Przypominamy, że laureatem może zostać każdy - nie stawiamy żadnych ograniczeń. Można głosować na lekarza pierwszego kontaktu, specjalistę przyjmującego w przychodni czy w szpitalu. Może on być zatrudniony w państwowej placówce, jak i w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej. Może prowadzić także wyłącznie gabinet prywatny. Przyjmujemy też głosy na laureatów z roku poprzedniego.

  Zasady głosowania są bardzo proste. Wystarczy wypełnić zamieszczony w gazecie kupon i dostarczyć go osobiście do siedziby "Echa" w poszczególnych miastach naszego regionu: w Tarnobrzegu (ulica Moniuszki 6b), w Mielcu (ulica Wolności 44), w Stalowej Woli (ulica 1 sierpnia 12) albo przesłać pocztą pod adresem kieleckiej redakcji: 25-520 Kielce, ulica Targowa 18. Można głosować wielokrotnie.
  Przyjmujemy wyłącznie oryginalne kupony. Głosy zliczamy na bieżąco. Za kilka dni podamy pierwsze wyniki. Kupony będą się ukazywały codziennie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo