Lipnik > Policjanci przyszli w samą porę. Mógł umrzeć z...

  Lipnik > Policjanci przyszli w samą porę. Mógł umrzeć z wychłodzenia

  ww

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  73-letni mieszkaniec Lipnika mógł umrzeć z wychłodzenia. Wczoraj przed południem wycieńczonego mężczyznę odnaleźli policjanci z Kańczugi.

  - Funkcjonariusze wraz z pracownikami miejscowego ośrodka pomocy społecznej odwiedzali w piątek samotne i starsze osoby. Takie działania są bardzo ważne w okresie zimowym - dodaje rzecznik podkarpackiej policji.

  Starszy mężczyzna mieszka sam, ale kiedy policjanci nie zastali go w domu zaczęli sprawdzać pobliskie zabudowania gospodarcze. Na słomie, pod zadaszeniem odnaleźli wyczerpanego właściciela. Prawdopodobnie poprzedniego wieczoru upadł i nie był w stanie się podnieść, ani szukać pomocy. Rannego i wyziębionego mężczyznę przewieziono do szpitala. Ma złamaną rękę i podejrzenie zapalenia płuc.
  Policjanci apelują:- Bądźmy wrażliwi w podobnych sytuacjach i starajmy się odwiedzać samotnych sąsiadów. Jeśli potrzebują pomocy nasza wizyta będzie bardzo oczekiwana.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo