Tarnobrzeg > Uczniowie wrócili z "Białej szkoły" w Zakopanem

  Tarnobrzeg > Uczniowie wrócili z "Białej szkoły" w Zakopanem

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Ponad stuosobowa grupa młodzieży uczęszczającej do Zespołu Szkół Społecznych w Tarnobrzegu wróciła z "Białej Szkoły" w Zakopanem.

  Przez tydzień, uczniowie "podstawówki", gimnazjum i liceum nie tylko uczyli się, ale także jeździli na nartach i zwiedzali najpiękniejsze zakątki stolicy Polskich Tatr. Była wycieczka na Gubałówkę, na Kasprowy Wierch oraz spacery po najsłynniejszym polskim deptaku - Krupówkach. Pieczę nad liczną grupe młodzieży sprawowali nauczyciele: Luiza Władek, Beata Dzikowska,. Aleksandra Obuchowicz-Michno, Paweł Paradowski. Magdalena Kaproń, Damian Blicharz, Dorota Cerkiew oraz Agnieszka Ziętek.

  - Pod każdym względem był to wyjazd udany. Najpierw była nauka, później narty, łyżwy i wycieczki. Pogoda nam dopisała, wszyscy wrócili bardzo zadowoleni - dzieliła się z nami wrażeniami jedna z nauczycielek Luiza Włodek.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo