Nasza Akcja > Trwa plebiscyt Echa na Lekarza Podkarpacia...

  Nasza Akcja > Trwa plebiscyt Echa na Lekarza Podkarpacia 2008

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Czekamy na kupony plebiscytu na Najpopularniejszego Lekarza Podkarpacia. Wspólnie z Czytelnikami, pacjentami decydujemy, kto jest najbardziej popularnym, wykonującym zawód z misją lekarzem.

  Wzorem roku ubiegłego wspólnie z naszymi Czytelnikami, typujemy najlepszych lekarzy poszczególnych powiatów. Osoba, która uzyska najwięcej głosów otrzyma tytuł "Lekarza Roku 2008" województwa podkarpackiego.

  Do naszych redakcji w Tarnobrzegu, Stalowej Woli i Mielcu napływają kupony z nazwiskami lekarzy, którzy zdaniem pacjentów, powinni wygrać nasz plebiscyt.
  W Stalowej Woli prowadzi Waldemar Gabiński z poradni leczenia osteoporozy i chorób narządu ruchu. Na drugim miejscu plasuje się Janina Karaś, lekarz ze Szpitala Powiatowego w Stalowej Woli. Pojawiły się nowe głosy na Stanisławę Biegaj w Przychodni Zdrowia nr 1.

  W Tarnobrzegu najwięcej kuponów otrzymał dotychczas Krzysztof Marchewka, pediatra ze Szpitala Wojewódzkiego. Tuż za nim plasuje się Rajmund Cieślicki, ordynator oddziału ortopedii w tarnobrzeskim szpitalu. Mieszkańcy Mielca najchętniej głosują na Wacława Pokrywkę ordynatora oddziału neurochirurgii oraz Krzysztofa Milika specjalistę chorób naczyniowych. Obaj panowie pracują w Szpitalu Powiatowym w Mielcu.

  Plebiscyt "Lekarz Roku 2009" to okazja by pokazać tych najlepszych z najlepszych. Dlatego gorąco zachęcamy do głosowania. Przypominamy, że laureatem może zostać każdy - nie stawiamy żadnych ograniczeń. Można głosować na lekarza pierwszego kontaktu, specjalistę przyjmującego w przychodni czy w szpitalu. Może być on zatrudniony w państwowej placówce, jak i w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Może prowadzić także wyłącznie gabinet prywatny. Przyjmujemy też głosy na laureatów z roku poprzedniego.

  Zasady głosowania są bardzo proste. Wystarczy wypełnić zamieszczony obok kupon i dostarczyć go osobiście do siedziby "Echa" w poszczególnych miastach naszego regionu: w Tarnobrzegu (ulica Moniuszki 6b, w Mielcu ( ulica Wolności 44) w Stalowej Woli (ulica 1 sierpnia 12) albo przesyłać pocztą na adres kieleckiej redakcji: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18. Można głosować wielokrotnie.

  Przyjmujemy wyłącznie oryginalne kupony. Głosy zliczamy na bieżąco. Za kilka dni podamy pierwsze wyniki. Kupony będą ukazywały się codziennie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo