Nasza Akcja > Trwa Plebiscyt "Echa Dnia" na Lekarza...

  Nasza Akcja > Trwa Plebiscyt "Echa Dnia" na Lekarza Podkarpacia 2008. Wybierzmy razem najlepszych

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Czekamy na kupony plebiscytu na Najpopularniejszego Lekarza Podkarpacia. Wspólnie z Czytelnikami, pacjentami decydujemy, kto jest najbardziej popularnym, wykonującym zawód z misją lekarzem.

  Wzorem roku ubiegłego, wspólnie z naszymi Czytelnikami, typujemy najlepszych lekarzy poszczególnych powiatów. Osoba, która uzyska najwięcej głosów otrzyma tytuł "Lekarza Roku 2008" województwa podkarpackiego.

  Do naszych redakcji w Tarnobrzegu, Stalowej Woli i Mielcu od kilku dni napływają kupony z nazwiskami lekarzy, którzy zdaniem pacjentów powinni wygrać nasz plebiscyt.
  W Stalowej Woli prowadzi Waldemar Gabiński z poradni leczenia osteoporozy i chorób narządu ruchu. Na drugim miejscu plasuje się Janina Karaś, lekarz ze Szpitala Powiatowego w Stalowej Woli. Pojawiły się nowe głosy na Stanisławę Biegaj w Przychodni Zdrowia numer 1 oraz Antoniego Frańczaka.
  W Tarnobrzegu najwięcej kuponów otrzymał dotychczas Krzysztof Marchewka, pediatra ze Szpitala Wojewódzkiego. Tuż za nim plasuje się Rajmund Cieślicki, ordynator oddziału ortopedii w tarnobrzeskim szpitalu. Pacjenci głosują także na Barbarę Bogdańską - Karytę z Przychodni "Familia".

  Mieszkańcy Mielca najchętniej głosują na Wacława Pokrywkę ordynatora oddziału neurochirurgii oraz Krzysztofa Milika, specjalistę chorób naczyniowych. Obaj panowie pracują w Szpitalu Powiatowym w Mielcu.

  Plebiscyt "Lekarz Roku 2008", to okazja, by pokazać tych najlepszych z najlepszych. Dlatego gorąco zachęcamy do głosowania. Przypominamy, że laureatem może zostać każdy - nie stawiamy żadnych ograniczeń. Można głosować na lekarza pierwszego kontaktu, specjalistę przyjmującego w przychodni czy w szpitalu. Może być on zatrudniony w państwowej placówce, jak i w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Może prowadzić także wyłącznie gabinet prywatny. Przyjmujemy też głosy na laureatów z roku poprzedniego.

  Zasady głosowania są bardzo proste. Wystarczy wypełnić zamieszczony obok kupon i dostarczyć go osobiście do siedzib "Echa Dnia" w poszczególnych miastach naszego regionu: w Tarnobrzegu (ulica Moniuszki 6b, w Mielcu (ulica Wolności 44) w Stalowej Woli (ulica 1 sierpnia 12), albo przesyłać pocztą na adres kieleckiej redakcji: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18. Można głosować wielokrotnie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo