W Golejowie królowały blondynki,...

  W Golejowie królowały blondynki, podziw wzbudzał siłacz. Zabawa była świetna (zdjęcia, wideo)

  Dorota KLUSEK

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W Golejowie królowały blondynki, podziw wzbudzał siłacz. Zabawa była świetna (zdjęcia, wideo)

  ©D. Łukasik

  Iza Pawlaczyk - czternastaka ze Staszowa zdobyła tytuł Miss Golejowa 2009. O ten tytuł walczyło sześć kandydatek. Wybory uatrakcyjnił występ kulturysty Marcina Jabłońskiego oraz roztańczonych czirliderek. W niedzielę zabawa w Klimontowie.
  W Golejowie królowały blondynki, podziw wzbudzał siłacz. Zabawa była świetna (zdjęcia, wideo)

  ©D. Łukasik

  - Dawid majtki - krzyczała publiczność podczas pierwszego konkursu, a potem emocje rosły z minuty na minutę. Przyczyn tego stanu było kilka. Jeszcze zanim na scenie zaprezentowały się dziewczyny, wyobraźnię pań rozgrzał, a nie jednego pana o kompleksy przyprawił Marcin Jabłoński - Mistrz Polski i wielokrotny Mistrz Śląska w kulturystyce.

  MAMA NA MISS!

  Silnym kontrastem po jego występie był taniec czirliderek z Integracyjnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Integro Staszów.
  Aż dwie z roztańczonych dziewczyn postanowiły wziąć udział w konkursie Miss Golejowa. Tak oto na starcie stanęła sześcioosobowa grupa kandydatek. Najczęściej zgłaszały się same, niektóre przyprowadzali znajomi. Do naszego namiotu przyszedł też mały chłopiec, który bardzo chciał zgłosić swoją mamę, ale niestety rodzicielka miała inne zdanie w kwestii swojego udziału i nie zgodziła się.

  Pierwsza prezentacja - w ubraniach "luźnych", przebiegła bardzo szybko. Za drugim razem dziewczyny pokazały się w strojach kąpielowych i tym razem widzowie mogli bliżej im się przyjrzeć. Zresztą to plażowicze musieli podjąć pierwszą dzisiaj decyzję, czyli wybrać Miss Publiczności. Tytuł ten trafił do Joasi Fortuny.

  IZA NAJPIĘKNIEJSZA

  Przy okazji trzeciego wyjścia mogliśmy nieco więcej dowiedzieć się na temat kandydatek. W czasie rozmowy z prowadzącym imprezę, Michałem Trzepałką z Radia Plus, dziewczyny zdradzały swoje zainteresowania. Mogliśmy także poznać poczucie humoru pięknej szóstki oraz sprawność fizyczną. I tak "jedynka" Amanda Słomińska wykonała gwiazdę, Joasia Fortuna wykazała się sprytem, kiedy musiała zebrać od plażowiczów buty, natomiast Paula Słomińska zaprezentowała królewski styl jazdy na koniu. W rolę konia wcielił się jeden z widzów.

  Wszystkie konkurencje najlepiej przeszła kandydatka z numerem drugim, Iza Pawlaczyk, ponieważ to jej właśnie jurorzy postanowili przyznać tytuł Miss Golejowa. Iza została też Miss Buskowianki. Z kolei miano I Wicemiss Golejowa przypadł w udziale "jedynce", czyli Amandzie Słomińskiej. Natomiast aż trzy tytuły otrzymała startująca z numerem czwartym, Joasia Fortuna. Były to: II Wicemiss Golejowa, Miss Publiczności i Miss PZMot.

  Aby tradycji stało się zadość, wybraliśmy także Mistera Golejowa. Idealny kandydat powinien mieć silne płuca, całkowity brak poczucia obciachu i piękną sylwetkę. Dlaczego? Pierwszą konkurencję wygrywał ten z panów, który pierwszy, tak nadmuchał balon, że ten pękł. Zadanie drugie: picie piwa postawionego na podłodze, a trzecie to prezentacja sylwetki. Wprawdzie żaden z panów w trzeciej próbie nie wykazał się takim profesjonalizmem, jak gwiazda imprezy, czyli Marcin Jabłoński, ale zdaniem trzech pań jurorek na mino mistera zasłużył Daniel Szewc, dwudziestojednoletni chłopak z Krakowa.


  W NIEDZIELĘ WYBORY MISS KLIMONTOWA

  Równie atrakcyjnie zapowiadają się wybory Miss Klimontowa, które odbędą się w niedzielę, 16 sierpnia na stadionie Ludowego Klubu Sportowego Klimontowianka w Klimontowie. Wybory miss będą jedną z imprez trzydniowego festynu. Zapisy dziewczyn już od godziny 15.

  O tej samej porze ruszy Mecz Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Klimontów pomiędzy Ludowym Klubem Sportowym Klimontowianką a Stalą Mielec. W czasie zabawy wystąpi zespół Fahrenheit, zaś po ogłoszeniu werdyktu scenę wezmą we władanie artyści z Gminnego Ośrodka Kultury w Klimontowie. Będą oni supportem zespołu Kobranocka.

  W konkursie Miss Lata mogą wziąć dziewczyny, które mają skończone 18 lat. W przypadku młodszych wymagana jest zgoda rodziców na piśmie. Górnej granicy wieku nie ma. Ograniczeniem nie jest także stan cywilny. Mile widziane panny, mężatki, jak również młode mamy. Ważne, by panie miały ze sobą strój kąpielowy. Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 697 770 053.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo