Czwarta liga podkarpacka: Remis Sokoła z Kolbuszowianką, porażka Stali

/ARKA/
Piłkarze Stali Nowa Dęba musieli pogodzić się z wyjazdową porażką.
Piłkarze Stali Nowa Dęba musieli pogodzić się z wyjazdową porażką. Marek Dybaś
W środowych meczach w czwartej lidze podkarpackiej piłkarze Stali Nowa Dęba przegrali na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska 1:2 (1:1), a Kolbuszowianka Kolbuszowa zremisowała u siebie z Sokołem Nisko 1:1 (1:1). Mokrzyszów Tarnobrzeg pauzował.

Stal straciła gola już w 2 minucie, gdy po strzale Piotra Boratyna piłkę odbił Arkadiusz Kotrych, a z udaną dobitką pospieszył Paweł Duży. Wyrównał w 42 minucie strzałem głową Piotr Marut, ale ostatnie słowo należało do Wólczanki, w samej końcówce meczu, w 88 minucie. W sytuacji sam na sam z Kotrychem celnym lobem popisał się Krzysztof Pietluch.

W Kolbuszowej pierwszy gola zdobył Sokół, w 28 minucie po dobrym podaniu od Artura Lebiody sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy wykorzystał Piotr Sojecki. Wyrównał w 43 minucie Dawid Dziekan, po podaniu ze skrzydła od Andrzeja Skowrona przymierzając celnie sprzed pola karnego.

Więcej w piątkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.