Dom w Twoim stylu
  Zrób to sam: jak zagospodarować ramki?

  Zrób to sam: jak zagospodarować ramki?

  Zuza Gunia

  Gazeta Współczesna

  Gazeta Współczesna

  Ramki na zdjęcia i kolorowe wydruki dodadzą wnętrzu domowego charakteru.
  1/5
  przejdź do galerii

  Ramki na zdjęcia i kolorowe wydruki dodadzą wnętrzu domowego charakteru. ©Home Decoration

  Niczym odkrywczym nie jest stwierdzenie, że każdy chce mieć wyjątkowe mieszkanie. Chce, by miejsce, które nazywa się domem było niepowtarzalne, przytulne i takie nasze. Jak to zrobić? Jest na to wiele sposobów, ale my dziś skupimy się na tym najprostszym rozwiązaniu – ramki na zdjęcia i kartki papieru z kolorowymi wydrukami.

  Co nam się przyda: kilka zdjęć lub kartek z wydrukowanymi wzorami, które będą nam pasować do domu, ramki na zdjęcia takie same lub w tym samym stylu, nożyczki i około 10minut wolnego czasu.
  My w Internecie wpisaliśmy kilka fraz, aby odnaleźć interesujące nas wzory, jak np.: „turkusowe kropki", „kolorowe paski", „czarno-białe wzory", „kropki", „paski". Otrzymaliśmy dzięki temu solidną podstawę do tego, by stworzyć na pewno oryginalną ozdobę do naszego biura. Jesteśmy pewni, że można ją wykorzystać również w domowym zaciszu.

  Drukujemy wybrane wzory i wycinamy do rozmiaru ramki. Ważne jest to, aby nie przesadzić z ozdobami – albo decydujemy się na prostą ramkę i wymyślne wzory, albo ozdobną ramkę, w którą obrabiamy proste i klasyczne wzory. Ramki z takimi wzorzystymi kartkami będą świetnie wyglądać stojąc na półce w otoczeniu innych gadżetów, ale także doskonale będą się prezentować na ścianie w towarzystwie naszych rodzinnych zdjęć. Na pewno pozwolą w prosty sposób odświeżyć wnętrze i nadać mu nasz charakter. Najważniejsze w naszej kreatywnej zabawie jest to, że gdy tylko jakiś wzór nam się znudzi, szybko będziemy mogli go wymienić na inny. Prosto, tanio, oryginalnie, designersko i przyjemnie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Zobacz koniecznie:

   Wszystko o Air Show 2017 w Radomiu

   Wszystko o Air Show 2017 w Radomiu

   Redukcja punktów karnych. Od kiedy nowe zasady?

   Redukcja punktów karnych. Od kiedy nowe zasady?

   Nowoczesna bankowość jest mobilna

   Nowoczesna bankowość jest mobilna

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent