Trzy groźne wypadki w powiecie niżańskim. Pięć osób trafiło...

  Trzy groźne wypadki w powiecie niżańskim. Pięć osób trafiło do szpitali!

  Marcin Radzimowski

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Trzy groźne wypadki w powiecie niżańskim. Pięć osób trafiło do szpitali!
  1/3
  przejdź do galerii

  ©Policja

  Trzy osoby zostały przewiezione karetkami do szpitali a dwie helikopterem przetransportowano do szpitala w Rzeszowie - taki jest bilans trzech wypadków drogowych, do jakich doszło w poniedziałek po południu i wieczorem w powiecie niżańskim.
  Pierwszy wypadek miał miejsce o godzinie 15 w Krzeszowie Dolnym. Kierujący oplem zafirą, mieszkaniec Kamionki Kolonii, na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, dopro-wadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka daewoo lanosem.
  - Mieszkanka Bystrego, kierująca lanosem, helikopterem została przetransportowana do szpitala w Rzeszowie. Kierowca opla był trzeźwy - informuje komisarz Anna Kowalik, oficer prasowy policji w Nisku.


  Do kolejnego wypadku służby ratownicze zostały wezwane przed godziną 19. Do zdarzenia doszło w terenie leśnym pomiędzy Nowosielcem a Jeżowem. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący volkswagenem polo 25-letni mieszkaniec Stalowej Woli, na zakręcie drogi stracił panowanie nad samochodem i czołowo zderzył się z renault megane. W celu uniknięcia zderzenia do rowu zjechał peugeot jadący przed renault oraz zarysowaniu uległ nissan jadący za renault.

  - Do szpitala w Rzeszowie helikopterem został przetransportowany kierowca volkswagena. Pasażerka z peugeota została przewieziona do szpitala w Nisku - informuje komisarz Anna Kowalik z Komendy Powiatowej Policji w Nisku.

  Trzeci wypadek miał miejsce w poniedziałek po godzinie 19 w Żuku Nowym, w gminie Harasiuki. Mieszkaniec Sierakowa kierujący nissanem, na zakręcie drogi stracił panowanie nad autem i zderzył się z daewoo lanosem. Kierujący lanosem, mieszkaniec Stalowej Woli i jego żona, zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący nissanem był trzeźwy.

  Na miejscu wszystkich zdarzeń występowały utrudnienia. Policjanci zabezpieczyli ślady, które pomogą ustalić szczegóły wypadków.


  ZOBACZ TAKŻE: Potrącenie na ulicy Kołłątaja w Słupsku

  (Źródło: gp24.pl)

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Zobacz koniecznie:

   Wideo