Mistrzowie z kijami w Tarnobrzegu

Klaudia Tajs
Dorota Rejman z prawej była trzecia  w kategorii kobiet30
Dorota Rejman z prawej była trzecia w kategorii kobiet30 archiwum prywatne
Kolejnym sukcesem mogą pochwalić się zawodnicy UKS Siedleszczany, którzy sprawdzili się w VI Mistrzostwach Polski Nordic Waling w Maratonie w Jastrowie w województwie wielkopolskim.

Dostawca: x-news

W maratonie, uczestniczyło ponad 80 zawodników startujących w kilku kategoriach, klub z Siedleszczan reprezentowało trzech zawodników z kijami plus jedna osoba startująca w sztafecie. Dorota Rejman zajęła trzecie miejsce w kategorii kobiet30, Jacek Wiśniewski zajmując pierwsze miejsce zdobył tytuł Mistrza Polski kat. m50. Natomiast Anna Serafin ukończyła pierwszy w życiu maraton.