Kibice Realu Madryt świętowali 11. triumf "Królewskich" w Lidze Mistrzów

x-news
x-news
Połowa Madrytu zalała się łzami, druga połowa - śpiewała i tańczyła do białego rana. Kibice Realu wyszli na ulice miasta, by świętować 11. triumf "Królewskich" w Lidze Mistrzów. W wielkim finale tegorocznych rozgrywek ekipa Zinedine'a Zidane'a pokonała po rzutach karnych lokalnego rywala, Atletico. W regulaminowym czasie gry i dogrywce było 1:1. W serii rzutów karnych lepiej spisywał się Real, który wygrał 5:3.

Materiał oryginalny: Kibice Realu Madryt świętowali 11. triumf "Królewskich" w Lidze Mistrzów - Echo Dnia Świętokrzyskie