250 tysięcy fanów na pogrzebie Michaela Jacksona. Zobacz...

  250 tysięcy fanów na pogrzebie Michaela Jacksona. Zobacz film z ostatniej próby gwiazdora i relację "live" z pogrzebu

  tvn24

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  250 tysięcy fanów na pogrzebie Michaela Jacksona. Zobacz film z ostatniej próby gwiazdora i relację "live" z pogrzebu
  Nawet 250 tysięcy osób przyjdzie pod Staples Center, by pożegnać Michaela Jacksona - donosi Reuters. Wcześniej piosenkarz zostanie pochowany na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles. Transmisję z publicznych uroczystości pokażą stacje telewizyjne na całym świecie.
  250 tysięcy fanów na pogrzebie Michaela Jacksona. Zobacz film z ostatniej próby gwiazdora i relację "live" z pogrzebu  Pożegnanie Michaela Jacksona w obecności jego rodziny i bliskich rozpocznie się o godz. 8.00 rano (17.00 czasu polskiego) najprawdopodobniej na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles. Dwie godziny później - o 10 czasu lokalnego (godz. 19 czasu polskiego) w hali Staples Center mają się odbyć publiczne uroczystości upamiętniające artystę.

  Zobacz relację live CNN

  Wciąż nie wiadomo, jak będą wyglądać obchody w Staples.
  Według informacji ze strony www.michaeljackson.com, rodzina zmarłego piosenkarza potwierdziła obecność takich osób jak: Ron Boyd (przyjaciel rodziny), Kobe Bryant, Mariah Carey, Andrae Crouch Choir, Berry Gordy, Jennifer Hudson, Shaheen Jafargholi (zwycięzca brytyjskiej edycji Got Talent), Magic Johnson, Martin Luther King III, Bernice A. King; John Mayer, Lionel Richie, Smokey Robinson, Brooke Shields, Usher i Stevie Wonder.

  Wiadomo także, że w publicznej uroczystości pożegnalnej udział weźmie ponad 11 tys. osób, które w internetowej loterii zdobyły karty wstępu do hali Staples Center.

  Kolejne 6,5 tys. obejrzy uroczystość na telebimie w pobliskim Nokia Theater.

  Publiczne żegnanie króla będzie można obejrzeć na antenie TVN24 i tvn24.pl. Transmisja uroczystości rozpocznie się o godz. 18.50. Relację z uroczystości będzie można także oglądać w TVP Info.

  Komentarze (8)

  Wszystkie komentarze (8) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo