25 lipca - dzień patrona kierowców. Różaniec i medalik ze...

  25 lipca - dzień patrona kierowców. Różaniec i medalik ze świętym Krzysztofem z "Echem Dnia"

  Dorota KUŁAGA

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  25 lipca - dzień patrona kierowców. Różaniec i medalik ze świętym Krzysztofem z "Echem Dnia"
  W piątek z "Echem Dnia" można było nabyć dziesiątek różańca z medalikiem świętego Krzysztofa. Okazuje się, że nasza akcja spotkała się zainteresowaniem, które znacznie przerosło nasze oczekiwanie. Dlatego w piątek 31 lipca ponownie różańce z medalikami dołączymy do "Echa Dnia".
  25 lipca - dzień patrona kierowców. Różaniec i medalik ze świętym Krzysztofem z "Echem Dnia"

  Uwaga! Można zamówić dziesiątek z medalikiem

  Uwaga! Można zamówić dziesiątek z medalikiem


  Drodzy Czytelnicy - ponieważ wczoraj otrzymaliśmy wiele telefonów informujących, że zabrakło w kioskach różańca z medalikiem z wizerunkiem świętego Krzysztofa jaki dołączyliśmy do "Echa Dnia" dajemy Państwu możliwość zamówienia - dziesiątek z medalikiem będzie można odebrać w dowolnej redakcji "Echa Dnia" razem z "Echem Dnia" w następny piątek 31 lipca. Uwaga! Chcąc za tydzień zakupić w jednej z redakcji "Echa Dnia" dziesiątek z medalikiem należy wysłać SMS pod numer 71051 w treści MEDALIK.IMIĘ, NAZWISKO, MIEJSCOWOŚĆ. Przykładowa treść - MEDALIK.JAN KOWALSKI.KIELCE. Koszt sms 1,22 złotych z Vat. Zamawiać można wysyłając sms do środy 29 lipca do północy. Cena dziesiątka i medalika z gazetą "Echo Dnia" z 31 lipca będzie przy odbiorze w redakcji niższa niż w kiosku o koszt sms - wynosić będzie 4,90 złotych (2,20 złotych+2,70 złotych). W najbliższy piątek 31 lipca, podobnie jak wczoraj będzie można kupić "Echo Dnia" z medalikiem w kiosku. Kto jednak chce mieć pewność - niech zamawia przysyłając sms.  Udało nam się namówić producenta, by ściągnął dodatkowych pracowników i wyprodukował kolejną partię dziesiątków różańca z medalikami świętego Krzysztofa.
  Będzie je można kupić za tydzień - w piątek 31 lipca z "Echem Dnia". Ci z Państwa, którzy chcą mieć absolutną pewność co do nabycia różańca mogą już w piątek wysłać sms i zamówić różaniec z medalikiem (zasady w ramce).

  -Powinniśmy się uciekać do wstawiennictwa patronów, naszych aniołów stróżów. To bardzo ważne - mówi ksiądz biskup Marian Florczyk komentując naszą propozycję zakupu różańca z medalikiem świętego Krzysztofa, który jest patronem kierowców.

  W sobotę 25 lipca, w kościele katolickim obchodzimy wspomnienie świętego Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej właśnie okazji z "Echem Dnia" można było kupić dziesiątek różańca z medalikiem świętego Krzysztofa. Za tydzień również będzie można będzie nabyć taki dziesiątek z medalikiem.

  Komentarze (11)

  Wszystkie komentarze (11) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo