Porażka siatkarek Anser Siarki Tarnobrzeg w Tomaszowie Lubelskim

/DASZ/
Siatkarki Anser Siarki Tarnobrzeg (w bloku od lewej Karina Róg i Marta Grzesiak) nie zdołały w Tomaszowie Lubelskim wygrać choćby seta. Grzegorz Lipiec
W zaledwie ośmiosobowym składzie pojechały na mecz do Tomaszowa Lubelskiego tarnobrzeskie siatkarki, które mimo ambitnej postawy nie zdołały wygrać choćby seta. W naszej drużynie widoczny był brak chorej libero Patrycji Jandy.

Tomasovia Tomaszów Lubelski - ANSER SIARKA TARNOBRZEG 3:0 (25:17, 25:22, 25:15).
Anser Siarka: Galica, Wąż, Grzesiak, Bator, Dziadosz, Róg - Pietrasik, Chmiel.
Tomasovia: Kopeć, Chmura, Romaszko, Kowalska, Czerniawska, Chmiel - Kowalska (libero).
Sędziowali: Paweł Jerzyna i Krzysztof Kapusta z Radomia. Widzów: 250.
Choroby spowodowały, że nasz zespół pojechał do Tomaszowa Lubelskiego w mocno okrojonym składzie, a szanse walki o zwycięstwo były ograniczone do minimum.
Już początek pierwszego seta pokazał, że naszej drużynie będzie w tym spotkaniu bardzo trudno o korzystny wynik. Gra wyglądała tak jakby siatkarki Anser Siarki były mało skoncentrowane. Najlepiej obrazowała to statystyka niewymuszonych błędów, których nasz zespół popełnił w pierwszej partii aż 13 szczególnie w przyjęciu zagrywki rywalek. Aż nadto widoczny był brak przeziębionej występującej na pozycji libero Patrycji Jandy. Siatkarki z Tomaszowa Lubelskiego dobrze grały blokiem, a stosując trudną zagrywkę powodowały olbrzymie kłopoty naszej drużyny z wyprowadzaniem kontrataków.