Zawodniczki z Siedleszczan z medalami w biegu o Złote Gacie

KaT
Przedstawicielki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siedleszczany, w gminie Baranów Sandomierski  w charakterystycznych żółtych koszulkach na podium
Przedstawicielki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siedleszczany, w gminie Baranów Sandomierski w charakterystycznych żółtych koszulkach na podium archiwum
Trzy przedstawicieli Uczniowskiego Klubu Sportowego z Siedleszczan, w gminie Baranów Sandomierski reprezentowała nasz region w VII Biegu o Złote Gacie w Brzeszczach. Ekipa nordic walking była w bardzo dobrej formie, bo z biegu wróciła z medalami a Dorota Rejman, z zadowoleniem przyznała, że pobiła swój życiowy czas.

Bieg o Złote Gacie to jeden z ciekawszych biegów organizowanych dla biegaczy i kijkarzy. Trasa liczyła dziesięć kilometrów i wiodła bardzo ciekawymi i malowniczymi terenami. Składała się głównie z asfaltu i leśnych dróg. W biegu wzięło udział 472 osoby. W kategorii nordic walking udział wzięło 99 osób. Przedstawiciele UKS Siedleszczany po ubiegłorocznym debiucie, w tym roku wystartowali ponownie i osiągnęli ogromny sukces. W nordic walking Dorota Rejman zajęła drugie miejsce w klasyfikacji open wśród kobiet i drugie w kategorii wiekowej 30-39 lat. Z zadowoleniem przyznała, że pobiła swój życiowy czas. - Przeszłam w jedną godzinę, jedenaście minut - mówi pani Dorota. - Pogoda nam sprzyjała, ale na samej trasie nie było łatwo.

Druga z uczestniczek Agnieszka Tylutki zajęła trzecie miejsce w kategorii open i wygrała w kategorii wiekowej 40-49. Na podium stanęła też trzecia zawodniczka Anna Serafin, która zajęła drugie miejsce w kategorii wiekowej 30-39 lat.