Czy zostanie sponsor?

  /ARKA/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Do końca przyszłego tygodnia będą jeszcze trenować piłkarze trzecioligowej Stali Stalowa Wola. Mimo iż sezon został już zakończony, to wielu z nich czeka jeszcze jeden bardzo ważny mecz...

  - Mamy obecnie okres roztrenowania, ale część zawodników z pierwszego składu zagra w barażach o czwartą ligę w zespole rezerw - mówił trener Bogusław Szopa. - Stal w "okręgówce", która za tydzień kończy sezon, zajmie bowiem drugie miejsce i będzie miała szansę powalczyć o awans w barażach.
  Nie będzie przeszkód, by nasze rezerwy wspomogli na przykład piłkarze ściągnięci w przerwie zimowej z Ostrowca - Krystian Kanarski, Marcin Wróbel, Paweł Cieślikowski, a także choćby Michał Rogala czy Damian Sałek. Ja i trener Jerzy Hnatkiewicz podchodzimy do sprawy poważnie, nie wiadomo jednak, czy klub będzie stać organizacyjnie na grę Stali II w czwartej lidze. Ponadto, jeżeli skład pierwszej drużyny ma oprzeć się w przyszłym sezonie, w trzeciej lidze, na wychowankach, to w rezerwach może zabraknąć odpowiednich zawodników.

  Piłkarzom Stali umowy z klubem kończą się 30 czerwca. Część z nich już ma propozycje z innych klubów, jak Marek Drozd czy Artur Kochańczyk, sam zrezygnował ze Stali Paweł Jakóbiak. Ponadto nie wiadomo, jak będą wyglądały sprawy organizacyjno-finansowe w "Stalówce". Nieoficjalnie mówi się, że ze sponsorowania piłkarzy może zrezygnować Tadeusz Kwieciński, stalowowolski biznesmen, który do tej pory znacząco wspierał finansowo zespół.

  - Musimy w najbliższym czasie spotkać się w swoim gronie i porozmawiać na temat kolejnego sezonu - uważa Bronisław Żak, prezes Stali. - Ja uważam, że w trzeciej lidze zespół powinien opierać się przede wszystkim na naszych wychowankach. Trener, który poprowadzi drużynę, też powinien być nasz.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!