"Wyłowiona" z Wisły

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Działacze pierwszoligowej drużyny siatkarek Klubu Piłki Siatkowej Stal Mielec nie ustają w poszukiwaniach nowych zawodniczek. Kolejną, która podpisała umowę z mieleckim klubem jest Izabela Rutkowska z Wisły Kraków.

  Rutkowska ma w mieleckiej drużynie wypełnić lukę powstałą po odejściu Marioli Barbachowskiej-Zelik. Ta jest bowiem coraz bliższa podpisania kontraktu ze słynnym włoskim zespołem Volley Modena.

  Rutkowska jest znaną zawodniczką, nie brak jej sukcesów, a do największych zaliczyć może zdobycie z Chemikiem Police mistrzostwa Polski.
  Grała też w Pałacu Bank Pocztowy Bydgoszcz oraz Nike Węgrów. W ubiegłym tygodniu działacze KPSK podpisali umowę ze Słowaczką Andreą Pavelkovą, ta natychmiast uruchomiła swe kontakty w swoim kraju i bardzo prawdopodobne, że w TeleNet grać będzie tez inna Słowaczka Martina Turenska.

  Nie udały się natomiast pertraktacje z Karoliną Ciaszkiewicz, która zdecydowała się pozostać w swej dotychczasowej drużynie, GBC Gazeta Pomorska Bydgoszcz. Nie zagra także w Mielcu występująca w minionym sezonie w Stali Bielsko-Biała Monika Smak. Niewykluczone natomiast, że zespół opuści jednak Dorota Burdzel, otrzymała ona bowiem zgodę zarządu mieleckiego klubu na roczne wypożyczenie do jednej z drużyn francuskich.

  Znany jest już skład zarządu Klubu Piłki Siatkowej Kobiet Stal Mielec. Prezesem został Tomasz Puchalski, wiceprezesem Krzysztof Ślęzak, sekretarzem Piotr Ciuba, a skład zarządu uzupełniają Mirosław Przedpełski oraz Eugeniusz Hamer. Wszyscy są przedstawicielami firm działających w mieleckiej specjalnej strefie ekonomicznej oraz w Polskich Zakładach Lotniczych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!