Pijany sędzia

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Do końca 2005 roku zdyskwalifikowany został arbiter piłkarski z podokręgu Stalowa Wola, który po pijanemu prowadził mecz klasy B, pomiędzy Sanem Kłyżów i LZS Rzeczyca Długa,

  Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gospodarzy 3:1, ale po meczu piłkarze gości twierdzili, iż od arbitra czuli odór alkoholu.

  - Jak gwizdnął, to śmierdziało od niego wódką - mówił jeden z piłkarzy.

  Działacze drużyny gości postanowili wezwać policję, a ta przebadała arbitra na obecność alkoholu. Wynik nie pozostawiał złudzeń. Pan sędzia był pijany. Sprawą zajęli się działacze komisji dyscypliny stalowowolskiego podokręgu.

  - Takie zdarzenie miało miejsce. Sędzia był po spożyciu alkoholu, a mecz będzie powtórzony - powiedział nam sekretarz podokręgu Stalowa Wola.

  Ukarany sędzia nie poprowadzi już meczu w tym ani też w przyszłym roku. Decyzją komisji dyscypliny, spotkanie Sanu z Rzeczycą Długą zostanie powtórzone w najbliższą niedzielę.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.