Krupa zaiweszony!!!

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Decyzją zarządu Autonomicznej Sekcji Koszykówki Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg zawodnik pierwszoligowej drużyny Siarki Skobud Bartosz Krupa został z dniem 29 grudnia zawieszony w prawach reprezentanta tarnobrzeskiej drużyny.

  Decyzję o zawieszeniu działacze Siarki wysłali do Krupy listem poleconym. Podstawą do wydania decyzji było niestawienie się zawodnika na treningach.  Krupa na L-4

  - Nie wiem, na jakiej podstawie panowie mnie zawiesili, skoro jestem na zwolnieniu lekarskim.
  Jestem chory - mówi Bartek Krupa. - Cała ta sprawa zaczyna mnie bardzo irytować. Wydawało mi się, że coś dla tarnobrzeskiej drużyny zrobiłem, że zostanę potraktowany przynajmniej ze zrozumieniem. Na dodatek Siarka winna mi jest pieniądze - dodaje rozgoryczony.

  Szkoleniowiec tarnobrzeskiej drużyny Zbigniew Pyszniak na temat rzekomych zaległości finansowych mówi krótko: - Nikomu nic nie "wisimy". Wszystko jest płacone na bieżąco. Był mały poślizg przed świętami, ale jeszcze w starym roku wszystko zostało uregulowane.

  Sprawa z Krupą może "rozejść się po kościach", jeśli zawodnik wyrazi zgodę na grę w drugoligowej Polonii Przemyśl. Siarka by go tam wypożyczyła, a z Przemyśla w miejsce Krupy przyszedłby rozgrywający Polonii Łukasz Szczypka. Za takim rozwiązaniem sprawy i załagodzeniem konfliktu jest Pyszniak. Tyle tylko że Krupa, który chciałby grać w Zniczu Jarosław, inaczej widzi tę sprawę. - Nie ma dla mnie tematu Polonii. A jak Siarka nie rozwiąże ze mną kontraktu za porozumieniem stron, to wtedy najwyżej do końca sezonu nie będę nigdzie grał - twierdzi.  Siarka albo nic

  Trener Zbigniew Pyszniak nie godzi się też na powrót do Stali Stalowa Wola Grzegorza Ożoga. - Powiedzieliśmy mu wyraźnie, że albo zostaje w Siarce, albo nigdzie nie będzie grał do końca sezonu. To koniec tematu Ożoga - mówi Pyszniak.

  Smaczku całej sprawie dodaje fakt najbliższego meczu tarnobrzeskiej drużyny ze Stalą w Stalowej Woli. Słabsza postawa Ożoga może zostać przez kibiców odebrana jednoznacznie.  Dziś z Ukraińcami

  Dziś w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu rozegrane zostanie towarzyskie spotkanie pierwszoligowej drużyny Siarki Skobud Tarnobrzeg z pierwszoligowym ukraińskim zespołem Politechniki Lwów. Lwowianie przebywali w Tarnobrzegu latem, biorąc udział w Memoriale Kazimierza Wacławczyka. Zaprezentowali się z dobrej strony, więc będą wymagającym sparingpartnerem dla tarnobrzeskiej drużyny, która rozgrywki ligowe wznowi w sobotę derbowym meczem ze Stalą w Stalowej Woli. Wątpliwe, by w Siarce zagrał ktoś nowy. - Prowadzę rozmowy z trzema zawodnikami, ale na konkrety umówiliśmy się po 10 stycznia. Nie wykluczam, że do końca miesiąca ściągniemy kogoś nowego - mówi szkoleniowiec Siarki.

  Początek spotkania o godzinie 18.30.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!