Tłoki współpracują z Siarką

  Tłoki współpracują z Siarką

  /PISZ/, /ARKA/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Działacze czwartoligowych klubów piłkarskich pracują aż miło. W drużynach z Tarnobrzega, Mielca i Dębicy zajdą zmiany, które mają na celu wzmocnienie naszych drużyn.

  Współpraca gorzyckich Tłoków z tarnobrzeską Siarką staje się coraz bardziej wyrazista.  Dogadali się

  Siarce zależało na pozyskaniu z Tłoków dwóch młodych piłkarzy - Wiktora Gajdy i Tomasza Głucha. Obaj to skrajni pomocnicy, a tacy piłkarze trenerowi Markowi Dąbrowskiemu byli potrzebni najbardziej. W piątek doszło do spotkania prezesów obu klubów.

  - Dogadaliśmy się co do warunków wypożyczenia tych zawodników, teraz Siarka musi porozumieć się z tymi piłkarzami odnośnie indywidualnych umów - powiedział nam prezes Tłoków Jan Stala.

  Ale Głuch i Gajda to nie jedyni nowi piłkarze Siarki. Trwają bowiem rozmowy z innymi kandydatami do gry w tarnobrzeskim zespole.

  Piłkarze czwartoligowej Stali Mielec chcą powalczyć wiosną o awans, a działacze poważnie myślą o wzmocnieniach. - Chcielibyśmy doświadczonych zawodników, którzy strzelaliby gole - otwarcie stawia sprawę Konstanty Czapiga, kierownik zespołu. Zmiany szykują się także u innych naszych czwartoligowców.  Powrót ze Staszowa

  W Mielcu liczą na powrót swoich wychowanków z Pogoni Staszów trzecioligowca, który przeżywa duże problemy organizacyjno-finansowe. Mówi się o pomocnikach Mirosławie Dudajku i Rafała Dudku oraz napastniku Wojciechu Pszenicznym. Dołączyliby oni do innych doświadczonych zawodników, którzy wrócili do Stali z USA - Andrzeja Jaskota i Tomasza Abramowicza.

  Najbliższym sprawdzianem dla mielczan będzie turniej we własnej hali 16 stycznia z udziałem Tłoków Gorzyce, Siarki Tarnobrzeg, Orląt Radzyń Podlaski i Kolejarza Stróże.

  - Te zespoły, poza Siarką, łączy to, że trenują je trenerzy z Mielca - mówił Konstanty Czapiga. - Orlęta prowadzi bowiem Krzysztof Rześny, Tłoki - Tomasz Tułacz, a Kolejarza - Krzysztof Łętocha. Zapowiada się więc ciekawa mielecka rywalizacja...  Pociask w Wisłoce?

  Paweł Pociask ma szansę zostać nowym piłkarzem lidera czwartej ligi, Wisłoki Dębica. Trwają rozmowy z Błękitnymi Ropczyce na temat jego pozyskania. Pociask to obrońca, który ma szansę dołączyć do innych nowych - Krzysztofa Królikowskiego, który wrócił z zagranicy oraz Grzegorza Gromali, wychowanka Wisłoki, który ostatnio grał w Pogoni Staszów. W zajęciach prowadzonych przez grającego trenera Mirosława Kalitę bierze udział także powracający po kontuzji Piotr Piątek oraz Łukasz Kobos, którym był zainteresowany drugoligowy Widzew Łódź. Do Wisłoki nie trafi inny jej wychowanek, Łukasz Barycza, który grał ostatnio w Siarce Tarnobrzeg, a na wiosnę będzie reprezentować Tomasovię Tomaszów Lubelski.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!