Pełna koncentracja

/PISZ/

Echo Dnia Podkarpackie

W zaległym meczu ekstraklasy tenisa stołowego kobiet AZS AE Wrocław przegrał z KTS ELPE-ELTEX TARNOBRZEG 0:3.

Wyniki gier (na pierwszym miejscu gospodynie): Daria Łuczakowska - Monika Pietkiewicz 2:3 (7:11, 11:7, 5:11, 11:8, 9:11), Magdalena Cichocka - Li Qian 0:3 (5:11, 10:12, 4:11), Renata Krawczyk - Kinga Stefańska 0:3 (8:11, 6:11, 10:12).

Nie był to łatwy mecz dla tarnobrzeżanek, które niżej notowane rywalki potraktowały bardzo poważnie.

- Dziewczyny podchodziły do stołu bardzo skoncentrowane. W takiej formie, jaką zaprezentowały nikt by z nimi nie wygrał - komplementował swe podopieczne szkoleniowiec KTS Zbigniew Nęcek.

Największych emocji dostarczyła pierwsza gra, w której powracająca do wysokiej formy Monika Pietkiewicz po pięciosetowym pojedynku zwyciężyła Darię Łuczakowską. Decydującego seta "Pietka" wygrała 11:9. Emocji nie brakowało też w drugim secie Magdaleny Cichockiej z Li Qian. Wrocławianka prowadziła w tej partii 6:3, później przegrywała 8:9, by doprowadzić do stanu 10:10. Decydujące słowo należało jednak do naszej Chinki.

W następnej kolejce, 12 lutego: Nadarzyn - KTS.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.