Nikt nie przyszedł...

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Pierwszoligowe siatkarki mieleckiej Stali miały wznowić treningi w miniony poniedziałek. Miały, ale nie wznowiły. Jak przewidywaliśmy ich przyjazd do Mielca był daremny.

  Mimo różnych głosów mieleckie siatkarki zdecydowały się na przyjazd do Mielca, licząc zapewne, iż usłyszą od kogoś co dalej z losem drużyny, co z wypłaceniem należnych im pieniędzy. Nie było odważnego, by spotkać się z zespołem i porozmawiać.
  Nikt z zarządu, który przed miesiącem podał się do dymisji, która nie została jednak przyjęta, nie pofatygował się na spotkanie z drużyną. - To skandal, wszyscy uciekają, chowają głowy, a niektórzy wprost kpią sobie z nas. Pewni ludzie nie mają tu krzty ambicji. Wolę więcej nie mówić, bo musiałbym używać mocnych słów - powiedział nam szkoleniowiec Stali Jerzy Matlak.

  Skontaktować się z byłym zarządem klubu, a już z prezesem szczególnie, jest bardzo trudno, o czym sami się przekonaliśmy. Być może uda to się w końcu siatkarkom, które nie rozjechały się do domów tylko postanowiły zostać w Mielcu. Na jak długo, tego nikt nie wie.

  Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zadłużenie mieleckiego klubu przekracza grubo 250 tysięcy złotych, choć mówi się nawet o 700 tysiącach (!). Do organu założycielskiego, jakim jest starosta mielecki została przesłana dokumentacja wraz z informacją o podaniu się do dymisji zarządu i zaprzestaniem przez niego działalności. Wczoraj wieczorem zarząd miał się spotkać z siatkarkami.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!