Brzeziński trenerem Stali!

  Brzeziński trenerem Stali!

  /ARKA/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Nowym trenerem trzecioligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola najprawdopodobniej już w czwartek zostanie Piotr Brzeziński. Zarząd klubu postanowił podjąć kluczowe decyzje odpowiednio wcześnie, tak by nowy szkoleniowiec miał czas na spokojne przygotowania do nowego sezonu.

  - Przyznaję, że jesteśmy po rozmowach z kilkoma trenerami. Mogę zdradzić, że na liście kandydatów są jedynie szkoleniowcy z naszego klubu, nie ma nikogo z zewnątrz - mówił dyrektor sportowy Stali, Tadeusz Duszyński.
  - Z szacunkiem podchodzimy do tego, czego dokonał dotychczasowy trener, Sławomir Adamus, pod jego kierunkiem zespół osiągnął cel, czyli utrzymanie w trzeciej lidze. Decyzję o obsadzie funkcji trenera podejmiemy w czwartek do południa, wtedy zbiera się zarząd. Wokół zespołu chcemy budować przychylną atmosferę, w miarę szybko podpisać umowy z piłkarzami. Wiadomo, że dojdzie do kilku zmian, pożegnamy się z trzema-czterema zawodnikami, ale trzon pozostanie. Chcielibyśmy, by nadal grali na przykład u nas Mieczysław Ożóg czy Andrzej Kasiak, być może wróci do nas kilku następnych wychowanków. Zespół ma walczyć o środek tabeli, bo o awansie na razie nie może być mowy...

  Dyrektor Stali nie chciał zdradzić jeszcze nazwiska nowego trenera Stali, ale nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o Piotra Brzezińskiego.

  - Jest coś na rzeczy - przyznaje Piotr Brzeziński, który pracował ostatnio w klubie z młodzieżą, a trzy lata temu wprowadził "Stalówkę" do drugiej ligi. - Chciałbym wrócić do pracy trenerskiej na wyższym poziomie.

  Wiadomo na pewno, że na liście kandydatów nie ma Stanisława Gielarka ani Ryszarda Kuźmy, którzy byli wcześniej brani pod uwagę przez zarząd. Odejdzie ze Stali Janusz Batugowski, który miał tylko za zadanie wspierać Sławomira Adamusa w minionej rundzie wiosennej. Co do dotychczasowego szkoleniowca, to istnieje wariant, że Sławomir Adamus będzie współpracownikiem Piotra Brzezińskiego. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!