To już koniec?

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Z dnia na dzień sytuacja kadrowa trzecioligowej drużyny Tłoków Gorzyce robi się coraz bardziej dramatyczna. Jest niemalże pewne, że gorzyczan zabraknie jednak w rozgrywkach rundy wiosennej sezonu 2005/2006.

  Kolejni piłkarze opuszczają drużynę Tłoków. Po rutynowanych zawodnikach przyszła kolej na młodzież. Nowego pracodawcę znaleźli sobie bramkarz Kamil Beszczyński oraz napastnik Łukasz Laskowski, którzy będą reprezentować barwy czwartoligowego Naprzodu Jędrzejów.
  Wcześniej do Wisły Sandomierz odszedł Marcin Dziewulski, do Siarki Tarnobrzeg Michał Gielarek, do Stali Rzeszów Paweł Szafran i Paweł Wtorek, z HEKO Czermno trenuje Przemysław Pałkus, z Pogonią Leżajsk Marcin Pacuła, a Zbigniew Syguła zamierza wyjechać za granicę, co w tej sytuacji?

  - Nawet nie chce mi się nic mówić. Na treningu miałem czternastu zawodników, z czego siedmiu pochodzi z okolicznych LZS. Jak przystąpimy do rozgrywek, to będzie cud - mówi szkoleniowiec gorzyczan Janusz Gierach.

  Trzeba przyznać, że w obecnym składzie nie ma żadnego sensu zgłaszać zespołu do rozgrywek, bowiem wyniki byłyby katastroficzne, zapewne dwucyfrowe porażki. Sytuacja gorzyczan jest już prawie dramatyczna. W najbliższy weekend gorzyczanie mieli uczestniczyć w halowym turnieju, który będzie organizowany w Ropczycach. Ale na turniej nie pojadą...

  - Musieliśmy odwołać swój przyjazd do Ropczyc. Organizatorzy prosili nas o przysłanie dwóch drużyn, a my mamy tylko jednego bramkarza. Mamy go dziś (Stanisława Wierzgacza - przyp. PISZ), ale czy będziemy mieli go także jutro? Tego nikt nie wie. Żałujemy, że tam nie pojedziemy, bo imprezę organizuje nas serdeczny kolega Boguś Pacanowski, który przez wiele lat grał w Gorzycach - mówi załamany trener Gierach.

  W nadejście lepszych czasów nie wierzą już chyba sami działacze, chociaż prezes Stanisław Krawiec cały czas mówi, iż zespół przystąpi do rundy wiosennej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!