Odorova gwiazdą

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dziś rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu tenisistki stołowe KTS Eltex Tarnobrzeg. Nim zaczną trenować zapoznają się z sobą, bowiem w zespole nastąpiły spore zmiany.

  Nowe twarze w KTS to Słowaczka Eva Odorova, jej osobisty trener (a prywatnie narzeczony) Władymir Michocko oraz Czeszka Hana Bartoszova. Szczególnie cennym nabytkiem jest Odorova, zajmująca 65 miejsce na światowej liście rankingowej.
  Jeszcze nigdy w historii w Tarnobrzegu nie grała tak wysoko sklasyfikowana na światowych listach rankingowych zawodniczka. Będzie ona bez wątpienia gwiazdą tarnobrzeskiego zespołu. Dwie nowe przyszły, ale i dwie zawodniczki odeszły. Monika Pietkiewicz grała będzie w zespole prowadzonym przez swego ojca Zbyszka Pietkiewicza, w LUKS Orneta, natomiast Natalia Stasik została wypożyczona do MOS Krosno. W drużynie ma ją zastąpić wychowanka klubu Magdalena Brzezowska. Na początku września do zespołu wrócą Chinki Li Qian oraz Zhao Xiao, a dopiero pod koniec roku będzie mogła grać Kinga Stefańska, u której okres rehabilitacji po kontuzji przebiega prawidłowo.

  W pierwszych treningach tenisistki stołowe KTS będą "sparować" z męskim pierwszoligowym zespołem Kolpingu Jarosław, który już dziś przyjeżdża do Tarnobrzega. Po dwóch tygodniach treningów Odorova i Bartoszova wyjadą na zgrupowanie do Czech, a w ostatnią niedzielę sierpnia wezmą one udział w międzynarodowym turnieju, który zostanie rozegrany w czeskim Hawirzowie. Nie wiadomo jak będzie później przebiegał okres przygotowawczy wicemistrzyń Polski, bowiem uzależnione jest to od daty inauguracji nowego sezonu. Miało to nastąpić 9 września, ale coraz głośniej mówi się o późniejszym terminie - 23 września (ze względu na wyjazd reprezentacji Polski juniorek na mistrzostwa świata do Chile).

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!